Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
Donderdag avond 19:00
Donderdag avond @ Deimoshal
sep 3 @ 19:00 – 23:30
Jeugdcompetitie: 19:00 – 20:15 uur: training o.l.v. Dirk Seniorencompetitie: 20.30 – 22.00 uur: training o.l.v. Dirk Para-badmintonners: 19:30 – 20.30 uur: training o.l.v. Mariëtte.
4
5
Zaterdag ochtend 09:00
Zaterdag ochtend @ Deimoshal
sep 5 @ 09:00 – 12:30
De jeugd onder de 13 jaar: 10.00-11.00 uur: training De jeugd vanaf 13 jaar: 11.00 – 12.00 uur: training Recreatiespelers en 65+ers 09:00 – 12:00 [...]
6
7
8
9
10
Donderdag avond 19:00
Donderdag avond @ Deimoshal
sep 10 @ 19:00 – 23:30
Jeugdcompetitie: 19:00 – 20:15 uur: training o.l.v. Dirk Seniorencompetitie: 20.30 – 22.00 uur: training o.l.v. Dirk Para-badmintonners: 19:30 – 20.30 uur: training o.l.v. Mariëtte.
11
12
Zaterdag ochtend 09:00
Zaterdag ochtend @ Deimoshal
sep 12 @ 09:00 – 12:30
De jeugd onder de 13 jaar: 10.00-11.00 uur: training De jeugd vanaf 13 jaar: 11.00 – 12.00 uur: training Recreatiespelers en 65+ers 09:00 – 12:00 [...]
13
14
15
16
17
Donderdag avond 19:00
Donderdag avond @ Deimoshal
sep 17 @ 19:00 – 23:30
Jeugdcompetitie: 19:00 – 20:15 uur: training o.l.v. Dirk Seniorencompetitie: 20.30 – 22.00 uur: training o.l.v. Dirk Para-badmintonners: 19:30 – 20.30 uur: training o.l.v. Mariëtte.
18
19
Zaterdag ochtend 09:00
Zaterdag ochtend @ Deimoshal
sep 19 @ 09:00 – 12:30
De jeugd onder de 13 jaar: 10.00-11.00 uur: training De jeugd vanaf 13 jaar: 11.00 – 12.00 uur: training Recreatiespelers en 65+ers 09:00 – 12:00 [...]
20
21
22
23
24
Donderdag avond 19:00
Donderdag avond @ Deimoshal
sep 24 @ 19:00 – 23:30
Jeugdcompetitie: 19:00 – 20:15 uur: training o.l.v. Dirk Seniorencompetitie: 20.30 – 22.00 uur: training o.l.v. Dirk Para-badmintonners: 19:30 – 20.30 uur: training o.l.v. Mariëtte.
25
26
Zaterdag ochtend 09:00
Zaterdag ochtend @ Deimoshal
sep 26 @ 09:00 – 12:30
De jeugd onder de 13 jaar: 10.00-11.00 uur: training De jeugd vanaf 13 jaar: 11.00 – 12.00 uur: training Recreatiespelers en 65+ers 09:00 – 12:00 [...]
27
28
29
30